ورود هر کاربر به وب‏‌سایت اسپو زمان استفاده از کالا و خدمات ارائه شده توسط اسپو به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین وثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین اسپو از سوی کاربر است.

  1. تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت اسپو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.
  2. اسپو گارانتی تضمین کیفیت را برای تمام محصولات خود ارائه می کند در صورتی که از کیفیت محصول خریداری شده راضی نباشید هزینه سفارش شما عودت داده می شود.
  3. گارانتی بازگشت وجه فقط در صورت بی کیفیت بودن محصول دریافتی قابل اجرا می باشد در غیر این صورت بازگشت وجه ممکن نخواهد بود بنابراین قبل از ثبت سفارش توضیحات محصول و قوانین و مقررات را قبل از خرید به دقت مطالعه نمایید.
  4. پست الکترونیکی و تلفن تماس شما تنها راه پیگیری وضعیت سفارش شماست. در هنگام ثبت‌نام و ثبت سفارش آن را با دقت وارد نمایید. در غیر این صورت امکان پیگیری سفارش‌های خود را از دست خواهید داد. در صورتی که اطلاعات به درستی وارد نشوند مسئولیت آن بر عهده خود کاربر است.
  5. درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی اسپو رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.
  6. اسپو به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  7. سفارشات حداکثر طی ۴۸ ساعت کاری(در روز های تعطیل در اولین روز کاری پیش رو ارسال میشود) پس از ثبت سفارش ارسال می گردند.زمان تحویل سفارش و کد رهگیری پست به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.